Gensek Novog Pazara: FSS nas ne želi u Superligi!

Izvor: Blic, 07.Nov.2015, 10:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gensek Novog Pazara: FSS nas ne želi u Superligi!

Generalni sekretar Fudbalskog kluba Novi Pazar Redžep Korać rekao je da Fudbalski savez Srbije ne želi taj klub u Super ligi.

"Štićenici FS nikada ne ispaštaju, a oni koji se pobune uvek budu kažnjeni. Majo Vujović, koji nam je sudio u Surdulici, kažnjen je sa dve utakmice i već ih je odslužio, a naknadno je procesuiran naš igrač Miloš Tintor. On je, navodno, vređao njihovog štićenika. Nismo se mi žalili zbog poraza, već zato što nam uličari dele pravdu", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << izjavio je Korać za Radio sto plus.

Novi Pazar je posle poraza od Radnika u Surdulici (0:2) u 15. kolu Superlige Srbije podneo žalbu i tražio trajno izuzeće Maja Vujovića za svoje naredne utakmice.

"Ovo je još jedna u nizu farsi organa FS, po principu 'isper' baba zube', kojom pokušavaju da se opravdaju. Nećemo stati dok se vrši nepravda nad fudbalom, žalićemo se Evropskoj fudbalskoj uniji", najavio je Korać.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

REDŽEP KORAĆ: FS Srbije ne želi Novi Pazar u Superligi

Izvor: HotSport.rs, 07.Nov.2015

Generalni sekretar Novog Pazara Redžep Korać izjavio je da Fudbalski savez Srbije ne želi taj tim u “elitnom društvu”.. . – Štićenici FS nikada ne ispaštaju, a oni koji se pobune uvek budu kažnjeni. Majo Vujović, koji nam je sudio u Surdulici, kažnjen je sa dve utakmice i već ih je odslužio,...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.