GOLČINA Despotoviću, Ronaldo da ti pozavidi (VIDEO)

Izvor: 011vodič.com, 05.Avg.2019, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ko kaže da i Srbin ne može kao Ronaldo? Ahmat je u Groznom pobedio Orenburg 2:1 (0:0), a utakmicu je obeležilo fudbalsko remek delo Đorđa Despotovića! Na meču Crvena zvezda – Kopenhagen, naša kladionica nudi kvotu 4.90 za igru X-1. Nekadašnji napadač Crvene zvezde, 27-godišnji Lozničanin >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << u 65. minutu je izveo potez kakav se retko viđa. Posle centaršuta s leve strane, srpski internacionalac je izveo klasične makazice i spektakularnim udarcem izjednačio na 1:1. Nažalost, njegov tim je pet minuta kasnije primio još jedan pogodak, ali Despotovićev gol je definitivno bio ukras meča. Ukras sezone!   Pure class bicycle kick of Despotovic against Akhmat Watch it over and over again 👏🏼😻pic.twitter.com/osiJd84yeA — Stefano Conforti (@confortistefano) August 5, 2019 Gol godine u Rusiji, definitivno. Ovo umetničko delo biće i u konkurenciji za svetski pogodak godine. Nema nikakve sumnje! Despotoviću je ovo buo drugi gol u četvrtoj utakmici sezone. Orenburg je, međutim za sada jedina ekipa bez osvojenog boda u Premijer ligi Rusije. More
The post GOLČINA Despotoviću, Ronaldo da ti pozavidi (VIDEO) appeared first on 011vodic.com.