Fudbaler Jamajke uzimao doping!

Izvor: Vesti-online.com, 25.Jul.2013, 14:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler Jamajke uzimao doping!

Fudbalski savez Jamajke saopštio je danas da je jedan njen reprezentativac koristio nedozvoljene supstance tokom utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014. godine.

 

Svetska fudbalska federacija (FIFA) o tome je u utorak obavestila Fudbalski savez Jamajke, ali nije saopšteno o kom igraču se radi i koju supstancu je koristio. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<

 

U saopštenju se navodi da je reprezentativac bio pozitivan na testiranju posle utakmice protiv Hondurasa, odigrane 11. juna u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Brazilu.

 

Jamajka je tada izgubila od Hondurasa sa 0:2 i nalazi se na poslednjem mestu u kvalifikacionoj grupi Severne, Centralne Amerike i Kariba (CONCACAF) sa dva boda iz šest utakmica. Prošle nedelje saopšteno je da su jamajčanski sprinteri Asafa Pauel i Šeron Simpson bili pozitivni na zabranjenu supstancu oksilofrin.

 

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Fudbaler Jamajke uzimao doping!

Izvor: Dzungla.org, 25.Jul.2013

Fudbalski savez Jamajke saopštio je danas da je jedan njen reprezentativac koristio nedozvoljene supstance tokom utakmice u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo 2014. godine. . OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.