Izvor: NiskeVesti.rs, 31.Avg.2016, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbal protiv futsala u centru grada
FK Radnički Niš predstaviće novog člana porodice na revijalnoj utakmici u četvrtak, 1. septembra, u 18 sati na Trgu kralja Milana. Snage će odmeriti fudbaleri FK Radnički Niš i futsaleri Kluba malog fudbala Radnički.
„Raduje nas činjenica da je porodica Radničkog bogatija za novog člana. Svesni smo da je svaki početak težak i da je podrška najvažnija, pa ovim gestom želimo da pokažemo da smo uz naš klub malog fudbala od samog početka. Sve akcije koje organizujemo >> Pročitaj celu vest na sajtu NiskeVesti.rs << imaju isti cilj – socijalizaciju kluba i druženje sa Nišlijama“, rekla je na pres-konferenciji portparolka FK Radnički Niš Sanja Mirković. Ona je najavila i promociju novih belih dresova, koje će fudbaleri Radničkog nositi u nastavku sezone.
„Naš klub malog fudbala postoji nešto više od mesec dana. Srećni smo zbog podrške kluba i ovakvih aktivnosti koje na najbolji mogući način prezentuju ono što radimo“, kazao je trener i osnivač KMF Radnički Niš Nenad Veljković.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Promocija futsal kluba Radnički u centru grada
Izvor: JužneVesti.com, 01.Sep.2016, 09:48
Prijateljskom utakmicom između fudbalskog i novoosnovanog Kluba malog fudbala Radnički u četvrtak 1. septembra u 18 sati na Trgu kralja Milana biće promovisan novi “član porodice” niškog kluba.





