Izvor: 025info.rs, 04.Jun.2018, 10:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbal: OFK Mladost ostaje vojvođanski ligaš

Pobedom nad Preporodom iz Novog Žednika fudbaleri OFK Mladosti su izborili opstanak u društvu vojvođanskih ligaša. Trijumf je bio više nego ubedljiv, a konačan rezultat je bio 6:0 za Apatince. Sam početak nije nagoveštavao ovaj konačan rezultat jer se tokom prvih tridesetak minuta  odvijala ravnopravna igra na terenu. Kako se bližio kraj poluvremena gosti su “gubili dah” a domaći fudbaleri preuzeli potpunu kontrolu nad igrom. To je i donelo rezultat kad je samo za dva minuta (38. i 40.) mladi Petar Đeri najavio konačan trijumf svog tima. Drugo poluvreme je donelo možda i najbolju igru Apatinaca ovog proleća. Uz stručne savete trenera Slobodana Bačića apatinski tim je delovao kao uigran orkestar kojem gosti nisu mogli parirati. Do kraja utakmice su postignuta još četiri pogotka a strelci su bili Divjak, Faber, Marin i Mandić. Na kraju utakmice fudbaleri OFK Mladosti i trener Slobodan...
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.