Fudbal: Besplatan ulaz na meč Zvezda - Spartak

Izvor: Studio B, 27.Feb.2012, 18:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbal: Besplatan ulaz na meč Zvezda - Spartak

Crvena zvezda će obeležiti svoj 67. rođendan tako što će omogućiti navijačima besplatan ulaz na prvi meč prolećnog dela sezone, saopštio je taj fudbalski klub.

Zvezda će u subotu u 17.00 dočekati subotički Spartak u 16. kolu, odnosno prvom meču prolećnog dela sezone Super lige Srbije.

Rođendan Crvene zvezde je nedelju 4. marta, a svečana proslava biće održana u petak u Medija centru na stadionu u Ljutice Bogdana.

Zvezda je trenutno druga na tabeli Super lige sa 10 bodova manje od Partizana.
Pogledaj vesti o: Fudbal,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Subotica

Nastavak na Studio B...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.