FSS čeka kazna

Izvor: B92, Beta, 09.Jun.2009, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FSS čeka kazna

Marsel Matije najavio je kaznu za naš fudbalski savez zbog incidenata na utakmici sa Austrijom na kojoj su ponovo paljene baklje.

"Gledao sam na drugom programu austrijske televizije kako vaši navijači bacaju baklje u igralište i na goste iz Austrije. Ali, pre bilo kakve odluke, sačekaću da dobro prostudiram izveštaje delegata u sudija", rekao je Matije za 'Novosti'.

Ipak, jasno je da će uslediti kazne.

"I to oštre", potvrđuje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Matije. "I neće samo Srbi biti na tapetu, već i još neke zemlje bivše Jugoslavije. Smatrali smo da će srpski Savez, zajedno sa policijom, dobro organizovati meč sa Austrijom. Ali, ispostavilo se da je huliganskih ispada bilo i pre utakmice, ispred stadiona, a zatim i na samoj „Marakani". Ipak, moram da kažem da odluku ne donosim ja lično, već Disciplinska komisija FIFA kojom predsedavam", zaključio je Matije.

Po svemu sudeći, FS Srbije mora da se spremi na novu novčanu kaznu koja neće biti mala.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.