FS Albanije zahvalio svojima

Izvor: Mondo, 09.Okt.2015, 11:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FS Albanije zahvalio svojima

Fudbalski savez Albanije zahvalio se državi, policiji, navijačima i ostalima koji su doprineli da utakmica protiv Srbije protekne bez incidenta.

Foto: Anadolija/ Olsi Shehu

Fudbalski savez Albanije izdao je saopštenje u kojem se zahvalio svima u državi što su doprineli da meč visokog rizika protiv Srbije protekne u najboljem redu.

Čelnici albanske "kuće fudbala" istakli su da zahvaljuju državi, odnosno obaveštajnim službama, nacionalnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << gardi, policiji i ostalima koji su učinili maksimalne napore da sve bude u najboljem redu, a posebnu zahvalnost duguju stanovnicima Tirane i Elbasana, koji su imali strpljenja da istrpe saobraćajne gužve, ali i blokade grada.

Oni nisu propustili da naglase da su i navijači odradili sjajan posao, posebno oni koji su prešli dug put i do 1.000 kilometara kako bi bili uz nacionalni tim u četvrtak na stadionu u Elbasanu.

"Izgubili smo bitku, ali borba se nastavlja. Obećavamo da nećemo odustati. Nikada. Državljanstvo, sigurnost, pokazavanje najboljih vrednosti, nadjačalo je sve ostalo i to nas čini ponosnim", navodi se između ostalog u saopštenju.

"Nažalost nismo uspeli. To ne znači da bi trebalo da pognemo glave. Naprotiv, poraz mora da nas nauči da u budućnosti budemo još jači i efikasniji. Svi smo kucali kao jedno srce. Momci su se borili na terenu, dok su ostali sa rukom na grudima, bili uz njih. Svi smo disali kao jedan i nadamo se da će tako biti uvek", stoji u poruci Fudbalskog saveza Albanije.

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u Elbasanu domaću selekciju Albanije sa 2:0 (0:0), u preposlednjoj utakmici I grupe kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.