Izvor: SrbijaNet.rs, 18.Maj.2010, 19:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FIFA zabranila zadršku prilikom šutiranja penala

Komitet Medjunarodne fudbalske federacije za pravila igre odlučio je da izvodjači jedananesteraca ubuduće neće smeti da šutiraju sa zadrškom, a novo pravilo će se primenjivati već na predstojećem prvenstvu sveta. U obrazloženju odluke navodi se da je iskustvo

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

FIFA: Penali se izvode bez zadrške

Izvor: B92, 18.Maj.2010

Nekadašnji treći teniser planete David Nalbandijan neće učestvovati na predstojećem Rolan Garosu zbog povrede tetive, saopštio je Argentinac na svom veb-sajtu. Dalje..

Nastavak na B92...

FIFA: Bez zadrške prilikom šutiranja penala

Izvor: Vesti-online.com, 19.Maj.2010, 00:10

Komitet Međunarodne fudbalske federacije za pravila igre odlučio je da izvođači penala ubuduće neće smeti da šutiraju sa zadrškom, a novo pravilo će se primenjivati već na predstojećem prvenstvu sveta.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.