FA naplatio pitu iz Satona

Izvor: Vesti-online.com, 07.Sep.2017, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FA "naplatio" pitu iz Satona

Bivši golman Saton junajteda Vejn Šou privukao je veliku pažnju sportske javnosti gestom na utakmici protiv Arsenala u FA kupu prošle sezone, zbog koga se našao na udaru Fudbalske asocijacije Engleske, koja ga je sada i kaznila, prenosi "Mocart sport".

Ovaj 45-godišnji čuvar mreže je optužen za nameran uticaj na fudbalsko klađenje, a kazna za njegov >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << "greh" glasi dva meseca zabrane igranja i 375 funti.

Vejn Šou je na utakmici protiv Tobdžija, koju je njegova ekipa izgubila sa 2:0, snimljen TV kamerama kako tokom drugog poluvremena jede pitu na klupi za rezervne igrače. Taj potez "gladnog" Šoa je samo bio posledica na prethodno datu kladioničarsku kvotu da će baš to i uraditi, a golman je kasnije rekao da je bio svestan kladioničarske ponude na "jedenje pite", ali da je sve bilo zabava.

Šou se tokom leta našao i na saslušanju pred Nezavisnom regulatornom komisijom, gde je negirao navode koji mu se stavljaju na teret.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.