Espanjol kažnjen sa 3 hiljade evra

Izvor: B92, 07.Okt.2008, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Espanjol kažnjen sa 3 hiljade evra

Fudbalski savez Španije (RFEF) kaznio je Espanjol sa 3.000 evra zbog incidenata na gradskom derbiju sa Barselonom.

Gradski derbi Barselone, koji je igran 27. septembra na Espanjolovom stadionu "Monžuik", u drugom poluvremenu je prekinut na skoro 10 zato što je tokom nereda na tribinama baklja sa gornjeg bačena na niži deo objekta. RFEF je incident opisao kao "ozbiljan prekršaj" i najavio da bi u slučaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << njegovog ponavljanja stadion "Monžuik" mogao da bude zatvoren za utakmice.

Espanjol, koji je utakmicu izgubio sa 1:2, saopštio je da se neće žaliti na odluku.

Državna komisija za borbu protiv nasilja u Španiji prošle nedelje je zatražila da se Espanjol kazni sa 18.500 evra.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.