Đorđević strelac u porazu Lacija

Izvor: Blic, 27.Jul.2015, 09:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naš fudbalski internacionalac Filip Đorđević bio je strelac u porazu Lacija od Sigme sa 3:2 u prijateljskom meču.

#SigmaOlomoucLazio @keitabalde14 @djordjevic9 #Candreva

A photo posted by S.S. Lazio (@official_sslazio) on Jul 26, 2015 at 2:20pm PDT

Golom Đorđevića Lacio je poveo u 40. minutu, a potom su Česi u nastavku postigli tri pogotka i obezbedili trijumf pre nego što je Keita u drugom minutu sudijske nadoknade zatresao mrežu Sigme i postavio konačni rezultat.

Đorđević je igrao do 55. mniuta, a tada je u igru, tokom višestruke izmene, ušao Dušan Basta.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.