Đorđe Rakić nepoželjan u Salcburgu

Izvor: B92, 22.Avg.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đorđe Rakić nepoželjan u Salcburgu

Srpski fudbalski internacionalac Đorđe Rakić više nije poželjan u redovima vicešampiona Austrije, ekipe Salcburga.

Ovaj 22-godišnji igrač, koji je pre godinu dana iz OFK Beograda u Salcburg došao za 2,5 miliona evra, od sada po odluci trenera austrijskog prvoligaša Koa Adrijansea trenira drugim timom tog kluba, koji se takmiči u drugoligaškoj konkurenciji. "Kada neko želi da ode i nije više stopostotno motivisan, onda kod mene nema mesto", rekao je holandski >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << stručnjak.

Rakić nakon priprema obeleženim povredama izgubio je mesto u napadačkom redu Salcburga.

"On nije zadovoljan svojim statusom. Želi da napusti klub i to može da učini", poručio je Adrijanse.

Međutim, klub koji bi bio zainteresovan za Rakića morao bi od Salcburga da ga otkupi, pošto se za ovaj klub obavezao ugovorom do 2011. godine.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.