Didije Zokora potpisao za Sevilju

Izvor: B92, 08.Jul.2009, 18:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Didije Zokora potpisao za Sevilju

Španski fudbalski prvoligaš Sevilja potpisao je četvorogodišnji ugovor sa dosadašnjim članom Totenhema Didijeom Zokorom.

"Dovođenje Zokore bio je jedan od naših glavnih ciljeva u ovom prelaznom roku. Nadam se da će opravdati naše poverenje", izjavio je direktor Sevilje Ramon Monhi. Zokora ima 28 godina i igra na sredini terena, a u dresu Totenhema je u prethodne tri sezone zabeležio 87 prvenstvenih nastupa.

Reprezentativac Obale Slonovače je u karijeri još igrao za belgijski Genk i francuski Sent Etjen.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.