Budite gost na meču Premijer lige

Izvor: B92, 29.Apr.2010, 22:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Budite gost na meču Premijer lige

British Council i engleska Premijer liga zajednički su organizovali konkurs za fudbalske navijače širom planete.

British Council je pozvao sve zainteresovane da se prijave na konkurs koji navijačima širom sveta daje mogućnost da opišu vezu između mesta u kome žive i engleskog fudbalskog tima za koji navijaju i na taj način osvoje neverovatne nagrade. Prijavljivanje traje do 10. maja, a sve informacije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su dostupne na internet adresi www.britishcouncil.rs/facebook

Da bi učestvovali u ovom konkursu, fudbalski navijači iz Srbije treba da pošalju kratki video snimak ili PowerPoint prezentaciju sa audio zapisom na engleskom jeziku o omiljenom klubu Premijer lige. Ovim radom takmičari treba da opišu vezu između mesta odakle su i mesta u kome se nalazi engleski klub za koji navijaju. Sve dolazi u obzir – ljudi, mesta, događaji, danas ili u prošlosti.

Svi koji se prijave mogu da osvoje jedan od 20 zvaničnih fudbalskih dresova Premijer lige, a najkreativniji navijač osvaja putovanje u Englesku i dve karte za utakmicu svog omiljenog fudbalskog tima iz Engleske.
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.