Brazilac Karlos stiže u Vojvodinu

Izvor: B92, 27.Jun.2011, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilac Karlos stiže u Vojvodinu

Fudbalski klub Vojvodina želi da angažuje Brazilca Žana Karlosa, bivšeg centarfora Atletiko Gojanensea i Siare, kao i Levskog, Amkara i Anžija.

Kako prenose "Večernje novosti", očekuje se da će Karlos u nekoliko nekoliko dana potpisati trogodišnji ugovor sa novosadskim timom.

"Ništa još ne znamo”, rekao je Ratko Butorović, predsednik Vojvodine, "Istina je da smo u kontaktu, ali još >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << značajnije je da se zna da Vojvodina radi po pitanju prelaznog roka. Međutim, od te priče ne bismo želeli da pravimo spektakl i da licitiramo javno, već na miru da odradimo posao u interesu tima, kluba i navijača”.

Butorović takođe naglašava da je za Novosađane mnogo bitno što su sačuvali kostur ekipe.

"Nema potrebe da gomilamo igrače, već ćemo da dovedemo istinska pojačanja i nekog od igrača koji nam je stvarno potreban. Jednako stoje stvari po pitanju golmana, jer, naš čuvar mreže i kapiten je još uvek u Novom Sadu, tako da nam to ne predstavlja problem”, zaključio je Butorović.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.