Izvor: B92, 02.Maj.2014, 11:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bonuči: Benfika nije igrala fudbal
Štoper Juventusa Leonardo Bonuči razočaran je načinom na koji je Benfika igrala, ali kaže da je njegov tim platio cenu grešaka iz Lisabona.
"Nismo stvorili veliki broj prilika kao obično, ali tri-četiri puta smo bili nadomak cilja, ne zaboravite da je Luisao izbacio loptu sa gol-linije. Benfika je imala sedmoricu igrača u odbrani, mislili su jedino o rezultatu iz prve utakmice - nisu došli da igraju, već da remete igru", kazao je Bonuči, kojem se nije dalo da za 27. rođendan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dobije prolaz u finale.
“Nadao sam se drugačijem rođendanu, ali potvrđeno je da u sportu ne pobeđuje uvek bolji. Previše smo grešaka napravili u Lisabonu, to je na kraju odlučilo. Ogromno razočaranje smo doživeli, bili smo tako blizu finala. Ipak, okrećemo novi list i radujemo se osvajanju titule u Italiji“, dodao je Bonuči.
I trener ’Stare dame’ Antonio Konte smatra da Benfika nije zaslužila prolaz u finale.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Bonuči: Benfika nije igrala fudbal
Izvor: B92, 02.Maj.2014
Štoper Juventusa Leonardo Bonuči razočaran je načinom na koji je Benfika igrala, ali kaže da je njegov tim platio cenu grešaka iz Lisabona..."Nismo stvorili veliki broj prilika kao obično, ali tri-četiri puta smo bili nadomak cilja, ne zaboravite da je Luisao izbacio loptu sa gol-linije. Benfika...



