Izvor: Utakmica.rs, 28.Nov.2011, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bio je derbi...

U subotnje veče, dva loša ubiše Miloša... Pardon, srpski fudbal. Dokusuriše ga skroz. Ponadah se da će naš, siroti, fudbal dobiti infuziju ili veštačko disanje, ali se moje nade pokazaše uzaludnim. Bio je derbi. Bio je, a bolje da nije....

Nastavak na Utakmica.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Utakmica.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Utakmica.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.