Barsa već kaparisala Nejmara

Izvor: B92, 20.Mar.2012, 13:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa već kaparisala Nejmara

Fudbalski klubovi Barselona i Santos postigli su dogovor o prelasku napadača Nejmara na stadion "Kamp Nou" u leto 2014. godine, preneli su španski mediji.

Radio stanica Kadena Ser navodi da je Barselona već uplatila Santosu avans od 14,5 miliona evra, a da će ukupna vrednost transfera iznositi 58 miliona.

"Nekoliko ljudi bliskih vrhu Barselone potvrdilo je da je klub već uplatio četvrtinu obeštećenja Santosu kao vid garancije da će do transfera zaista doći", >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << navodi Kadena Ser.

Kadena dodaje da će Nejmar dres Barselone obući odmah po završetku Mondijala u Brazilu 2014. godine.

Odluku o transferu u Barselonu doneli su Nejmar i njegov otac, suprotno savetima i željama menadžera Vagnera Ribeira. Pored Barselone, veliko interesovanje za Nejmara pokazao je i madridski Real.

Nejmar je u prvih deset utakmica ove godine postigao devet golova za Santos.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.