Barsa časti navijače: Ulaznica za meč sa Rajom koštaće samo 19 evra

Izvor: Blic, 15.Mar.2013, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barsa časti navijače: Ulaznica za meč sa Rajom koštaće samo 19 evra

Fudbalski klub Barselona častiće svoje navijače na utakmici 28. kola Primere protiv Rajo Valjekana tako što će ulaznica koštati svega 19 evra.

Oduševljeni podrškom koju su imali u duelu Lige šampiona sa Milanom, Katalonci su došli na ideju kako da se zahvale navijačima, objavio je zvaničan sajt Barselone.

Barselona i Rajo Valjekano sastaju se u nedelju 17. marta od 21 sat. Katalonci su u prvom delu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << sezone savladali Rajo na gostovanju sa 5:0.

Povezane vesti: Real deklasirao Saragosu, Barselona rutinski, Valensija našla lek za Atletiko Barselona pobedom nad Valjekanom proslavila 112. rođendan

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.