Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Nov.2012, 10:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BORAC: Punih džepova na GOŠK

Fudbalerima Borca isplaćene premije za prošlu sezonu, a legla je i jedna plata za radnu zajednicu i zaposlene u banjalučkom klubu. Banjalučani su riješili i dio dugovanja prema Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i u subotu s punim džepovima dočekuju GOŠK iz Gabele u posljednjem jesenjem kolu Premijer lige BiH. "Igrači koji su nosili crveno-plavi dres prošle sezone, a i sada igraju za Borac, dobili su premije za prošlu sezonu. Radimo na tome da u hodu rješavamo dugovanja prema svima u klubu. Svi moraju biti svjesni da živimo u teškim vremenima, ali učinićemo sve da obezbjeđujemo sredstva Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/fudbal/borac-punih-dzepova-na-gosk.html)

Nastavak na BanjalukaLive.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.