Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Nov.2012, 10:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BORAC: Punih džepova na GOŠK
Fudbalerima Borca isplaćene premije za prošlu sezonu, a legla je i jedna plata za radnu zajednicu i zaposlene u banjalučkom klubu. Banjalučani su riješili i dio dugovanja prema Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine i u subotu s punim džepovima dočekuju GOŠK iz Gabele u posljednjem jesenjem kolu Premijer lige BiH. "Igrači koji su nosili crveno-plavi dres prošle sezone, a i sada igraju za Borac, dobili su premije za prošlu sezonu. Radimo na tome da u hodu rješavamo dugovanja prema svima u klubu. Svi moraju biti svjesni da živimo u teškim vremenima, ali učinićemo sve da obezbjeđujemo sredstva Opširnije... (http://www.banjalukalive.com/fudbal/borac-punih-dzepova-na-gosk.html)
Nastavak na BanjalukaLive.com...



