BAHAROVA ZVEZDA MELJE SVE PRED SOBOM: Petarda protiv Fiorentine za 20 minuta igre, ovako nešto nikad nismo videli (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Jul.2023, 20:42

Atomski fudbal.

Crvena zvezda se od 20.00 sastaje sa Fiorentinom u generalnoj probi pred početak nove sezone.

Impresivan start crveno-belih na Marakani protiv tima iz Serije A.

Olajinka je iskoristio veliku neopreznost Martinesa i pogodio praznu mrežu za 1:0 u 8. minutu

Гооооооол Питер Олајинка!❤️🤍🔥

1:0!🔥@peter_olayinka1#fkcz pic.twitter.com/5CeMzpajHk
— Ranjeni orao🇷🇸❤️🤍 (@Ranjeniorao4) July 26, 2023

Na 2:0 povisio je Kraso, nakon pasa Ivanića u 11. minutu

Гооооооол Жан Филип Красо!❤️🤍🔥

2:0!🔥@jpkrasso#fkcz pic.twitter.com/CfDg1LaCmb

Na 3:0 već u 13. minutu povećao je Ivanić. Ovakav fudbal nismo imali prilike da vidimo u poslednjih 20 godina od nekog našeg tima.

Гооооооол Мирко Иванић!❤️🤍🔥

3:0!🔥#fkcz pic.twitter.com/cdIoc4Ut4l

Krenula je da napada i Viola, ali dosadašnja igra Zvezde ostavlja impresivan utisak.

Usledio je još jedan gol Zvezde, italijanski velikan ne zna gde se nalazi. U razmaku od 15 minuta, srpski šampion je dao četiri gola. Strelac za 4:0 u 22. minutu bio je Piter Olajinka.

4:0!🔥@peter_olayinka1#fkcz pic.twitter.com/MftiTAb0w0

Samo par minuta posle toga sa bele tačke Zvezda povećava na 5:0. Sa penala precizan je bio Bukari.