Izvor: B92, 02.Jul.2008, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Aršavin: "Spreman sam da odem"
Fudbalski reprezentativac Rusije Andrej Aršavin izjavio je da je spreman da napusti ekipu Zenita iz Sankt Peterburga sa kojom je prošle sezone osvojio Kup UEFA.
Zahvaljujući odličnim partijama u Kupu UEFA i na Evropskom prvenstvu u Austriji i Švajcarskoj, za Aršavina su počeli da se interesuju mnogi klubovi, među kojima je i Barselona.
"Želim da promenim klub, ali u ovom trenutku ne mogu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da kažem ništa više. Za sada nisam imao konkretne ponude, a moj odlazak zavisi od mnogih faktora", izjavio je Aršavin posle prijema ruskog tima kod predsednika države Dmitrija Medvedeva.
Aršavin je propustio prva dva meča Rusije na EP, ali je na sledeća dva bio najzaslužniji za pobede svoje selekcije i plasman u polufinale šampionata.
Aršavin spreman da ide iz Zenita
Izvor: RTV Pink, 02.Jul.2008
. . . Fudbalski reprezentativac Rusije Andrej Aršavin izjavio je danas da je spreman da napusti ekipu Zenita iz Sankt Peterburga sa kojom je prošle sezone osvojio Kup UEFA. . . .






