BAHAROVA ZVEZDA ATOMSKIM FUDBALOM PONIZILA VELIKANA! Pet golova srpskog šampiona Fiorentini za rapsodiju na Marakani (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Jul.2023, 21:12

Viola nije znala gde se nalazi.

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su Fiorentinu sa 5:0 u generalnoj probi pred početak nove sezone, a sve pogotke izabranici Baraka Bahara postigli su u prvih 45. minuta.

Crvena zvezda-Fiorentina 5:0

Olajnjinka (9,22), Kraso (11), Ivanić (14), Bukari (26)

Crvena zvezda: Glazer, Degenek, Mijailović, Rodić, Kangva, Stamenić, Mitrović, Bukari, Ivanić, Olajinjka, Kraso.

Fiorentina: >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Taračiano, Dos Santos, Biragi, Martines, Ranijeri, Dankan, Mandragora, Sabiri, Jović, Bonaventura, Ikone.

Dva totalno različita poluvremena gledali smo na Marakani, a u prvom delu meča Zvezda je pokazala atomski fudbal i ulila nadu svim Delijama maestralnom igrom.

Italijanski velikan nije znao gde se nalazi, a u intervalu od 20 minuta, srpski šampion postigao je čak pet golova.

Olajinka je iskoristio veliku neopreznost Martinesa i pogodio praznu mrežu za 1:0 u 8. minutu

Гооооооол Питер Олајинка!❤️🤍🔥

1:0!🔥@peter_olayinka1#fkcz pic.twitter.com/5CeMzpajHk

— Ranjeni orao🇷🇸❤️🤍 (@Ranjeniorao4) July 26, 2023

Na 2:0 povisio je Kraso, nakon pasa Ivanića u 11. minutu

Гооооооол Жан Филип Красо!❤️🤍🔥

2:0!🔥@jpkrasso#fkcz pic.twitter.com/CfDg1LaCmb

Na 3:0 već u 13. minutu povećao je Ivanić. Ovakav fudbal nismo imali prilike da vidimo u poslednjih 20 godina od nekog našeg tima.

Гооооооол Мирко Иванић!❤️🤍🔥

3:0!🔥#fkcz pic.twitter.com/cdIoc4Ut4l

Krenula je da napada i Viola, ali dosadašnja igra Zvezde ostavlja impresivan utisak.

Usledio je još jedan gol Zvezde, italijanski velikan ne zna gde se nalazi. U razmaku od 15 minuta, srpski šampion je dao četiri gola. Strelac za 4:0 u 22. minutu bio je Piter Olajinka.

4:0!🔥@peter_olayinka1#fkcz pic.twitter.com/MftiTAb0w0

Samo par minuta posle toga sa bele tačke Zvezda povećava na 5:0. Sa penala precizan je bio Bukari.

Гооооооол Осман Букари!❤️🤍🔥

5:0!🔥@OsmanBukari9#fkcz pic.twitter.com/xuylpzHBtR

Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, ali prisustvovali smo nestvarnoj igri izabranika Baraka Bahara.

U nastavku Bahar je napravio nekoliko izmena, a gledali smo mnogo mirnije i nezanimljivije drugo poluvreme.

Fiorentina je imala tek po koju šansu, nije ni Zvezda blistala u nastavku, ali je bila blizu gola u nekoliko navrata čak.

Ipak, na Marakani smo gledali faktički samo 45 minuta, ali kakvih? Takvih da se ne pamti ovakva igra našeg tima.

Barak Bahar je još jednom pokazao kakav tim je sastavio i kakvu igru možemo očekivati od Zvezde u narednoj sezoni.