Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Jan.2021, 21:08

ATALANTA JE NAJLUĐA EKIPA: Sa igračem manje preokrenula protiv Lacija! San o Kupu Italije ŽIVI (VIDEO)

Maestralni momci iz Bergama.
U reprizi finala Kupa iz 2019. Atalanta se revanširala Laciju i slavila u četvrtfinalu najmasovnijeg takmičenja u Italiji 3:2, iako je gotovo čitavo drugo poluvreme igrala sa igračem manje.
Ko zna kakav bismo fudbal gledali i u drugom poluvremenu da nije bilo direktnog crvenog kartona Palomina u 53. minutu. To se dogodilo pri rezultatu 2:2, a sve četiri gola postignuta su u prvih 37 minuta. Domaće je u vođstvo doveo Đimšiti u sedmom minutu. Izjednačenje je usledilo 10 minuta kasnije kada je strelac za nebesko plave bio Vedad Murići.
Lacio dolazi do preokreta u 34. minutu a strelac je bio Aćerbi. Slavlje...