Izvor: Kurir, 26.Jan.2012, 08:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ZVEZDAN TERZIĆ DŽABE DOLAZIO U SUD!
BEOGRAD - Nema popusta! Suđenje Zvezdanu Terziću, nekadašnjem predsedniku Fudbalskog saveza Srbije, odloženo je juče u Prvom osnovnom sudu za 27. mart zbog bolesti sudije Vesne Perišić.
BEOGRAD - Nema popusta!
Suđenje Zvezdanu Terziću, nekadašnjem predsedniku Fudbalskog saveza Srbije, odloženo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je juče u Prvom osnovnom sudu za 27. mart zbog bolesti sudije Vesne Perišić.
Terzić, optužen za nezakonito nošenje pištolja, koji je policija našla u njegovim kolima prilikom rutinske kontrole 2006. godine, juče je u Palatu pravde došao u društvu supruge.
Međutim, u sudnici se nije pojavio svedok, policajac Interventne brigade, pa je sudija Radmila Đerić, koja je zamenila bolesnu koleginicu, naredila njegovo privođenje!
- Na sledeće suđenje treba privesti svedoka Marjana Filipovića, policajca Interventne brigade, i kazniti ga sa 100.000 dinara zbog nedolaska na suđenje - rekla je sudija Radmila Đerić.
(J. S.)








