Saša Marković bliži Partizanu nego Zvezdi

Izvor: S media, 02.Jun.2011, 16:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saša Marković bliži Partizanu nego Zvezdi

Saša Marković, mladi vezista OFK Beograda, po svoj prilici napustiće Karaburmu.

Večiti ušli u trku za golmanom OFK Beograda

Spremna zamena za Tošića - Rodić iz OFK Beograda

Hofenhajm neće Tejga, ali hoće Adija?

Stevanović napustio Partizan

Dugo se već priča o odlasku, nije sporno da ga žele i Partizan i Zvezda, a čini se da je u ovom trenutku bliži >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Humskoj.

Trener Aleksandar Stanojević ga je želeo i prošlog leta, ali je crno-belima u tom trenutku bilo previsoko obeštećenje od gotovo pola miliona evra. Sada možda nije, postoji mogućnost da se posao realizuje, rasplet se uskoro očekuje, piše Sport.

Marković ima samo 20 godina i realnije je da obuče crno-beli dres i zbog činjenice da je Partizan u boljoj finansijskoj situaciji od najvećeg rivala.

(Foto: OFK Beograd)
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan,   Večiti derbi

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.