Izvor: S media, 30.Nov.2010, 00:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Danas smena Babarogića?
Devet klubova Superlige, među kojima je i Partizan, zatražiće na sastanku Izvršnog odbora Zajednice Superlige smenu predsednika Branimira Babarogića!
Partizan i Babarogić su već neko vreme u sukobu zbog mesta odigravanja meča crno-belih i Slobode, a bivši sudija je inače kadar Crvene zvezde u Zajednici, pa se pozadina nesuglasica lako nazire.
U utorak o dogovoru >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Slobode i Partizana
Zamena domaćinstva u interesu fudbala
Đurić: Babarogiću, da prvo Zvezda plati 80.000?
Đurić: Komšije, šta vam smeta?
Babarogić: Ne važi dogovor Partizana i Slobode
Babarogić je za utorak zakazao vanrednu sednicu Izvršnog odbora Zajednice zbog odluke Slobode PS da zameni domaćinstvo sa Partizanom u poslednjem kolu jesenjeg dela, pa bi u tom slučaju izabranici Aleksandra Stanojevića u Užicu gostovali u maju, umesto idućeg vikenda.
Nezadovoljni klubovi bi u toj borbi za smenu Babarogića mogli da računaju i na glas Miodraga Jankovića, sekretara Zajednice, a za novog predsednika takmičenja predložiće Milovana Đorića, trenutno selektora kadeta Srbije.
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan, Crvena Zvezda, Večiti derbi








