Izvor: 011vodič.com, 24.Jul.2019, 23:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Crvena zvezda je sigurnom igrom stigla do pobede od dva gola prednosti i sada je u veoma dobroj situaciji pred revanš u Finskoj. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija FK Crvena zvezda, FK Helsinki Prvak Srbije poveo je preko Ričmonda Boaćija u prvom poluvremenu, da bi Milan Pavkov u finišu utakmice postavio konačnih 2:0. Velike zasluge za prvi pogodak domaćina ima Mirko >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Ivanić koji se sjajnim centaršutem u 27. minutu utakmice na stadionu “Rajko Mitić” iskupio za nešto lošije otvaranje meča i izvanredno pronašao špica iz Gane. Igralo se dosta pred golom Helsinkija i u nastavku, ali Zvezda nikako nije mogla do pogotka. U 72. minutu je Vladan Milojević rešio da na teren pošalje Milana Pavkova umesto strelca Boaćija, što se ispostavilo kao odličan potez. Bio je ravno 90 minut kada je Marko Marin uputio centaršut sa desne strane, a jedan od defanzivaca finskog šampiona samo skrenuo loptu do Pavkova koji se odlično snašao pred golom Helsinkija i poslao loptu u mrežu. (Petar Lazić) More
The post ZVEZDINI GOLOVI NA JEDNOM MESTU Prvo Boaćijev “gospodski gol”, pa se upisao i Pavkova uz dobro staro KLIZANJE NA KOLENIMA koje je Marakana čekala /VIDEO/ appeared first on 011vodic.com.