
Izvor: 011vodič.com, 29.Avg.2019, 20:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tomas Miler: Radujem se duelima sa bivšim saigračem Marinom
Fudbaler Bajerna iz Minhena Tomas Miler istakao je da je zadovoljan ishodom žreba za Ligu šampiona u Monte Karlu. Bavarci su u četvrtak smešteni u grupu B, gde se nalaze još Crvena zvezda, Totenhem i Olimpijakos.
Kvota u MaxBetu na pobedu Bajerna protiv Majnca je 1.10.
Dugogodišnji reprezentativac Nemačke je istakao da se raduje duelima sa prvakom Srbije.
– Totenhem mi je veoma interesantan protivnik, jer lično nikada nisam igrao protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << njega. Biće to dva veoma zanimljiva okršaja protiv prošlogodišnjeg finaliste. U Pireju je atmosfera uvek vrela, a nešto slično očekujem i u Beogradu. Radujem se utakmici protiv mog bivšeg saigrača iz reprezentacije, Marka Marina. Sve u svemu, naš cilj mora da bude prolaz u osminu finala sa prve pozicije – kazao je Miler.
Njegovom saigraču Džošui Kimihu je zanimljiviji duel sa “pevcima”.
– Više od svega, oduševljen sam što ćemo igrati u grupi sa prošlogodišnjim finalistom. Duel sa Totenhemom će biti dobra prilika da dokažemo da možemo da se takmičimo na vrhunskom internacionalnom nivou. Mi smo Bajern i moramo da završimo prvi u grupi – jasan je Kimih.
The post Tomas Miler: Radujem se duelima sa bivšim saigračem Marinom appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona, Crvena Zvezda