Stojković na poštedi

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Jan.2012, 20:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojković na poštedi

Mada je sa ekipom doputovao u Hercliju, uvodni deo priprema u Izraelu propustiće Vladimir Stojković.

Golman crno–belih uverava da ne oseća posledice saobraćajnog udesa od ponedeljka veče, ali one iz sudara sa Davidom Mangom na treningu još su vidljive. Usled otečenog kolena, Stojković je dobio nekoliko dana poštede, zbog čega nije ni izlazio iz hotela.
Zbog bolova u listu, odvojeno od ekipe trenira David Manga.
Rusi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << testiraju u petak

Izuzimajući test meč dva crno–bela tima u Beogradu (tri gola Eduarda, jedan Šćepovića), za petak je zakazana prva ozbiljnija provera forme izabranika Avrama Granta.
Rival Partizana biće ruski drugoligaš SKA Energija iz Kabarovska, dok su naredni rivali Makabi iz Haife (31. januar) i Hapoel iz Akre (3. februar).

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.