Stojković: Srećan zbog povratka

Izvor: B92, 19.Jun.2012, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stojković: Srećan zbog povratka

Golman Partizana Vladimir Stojković rekao je da je presrećan što će ga Siniša Mihajlović ponovo pozvati u nacionalni tim.

"Presrećan sam, šta drugo da kažem", rekao je Stojković, "Drago mi je što Mihajlović računa na mene. Rekao sam mu da sam za Srbiju uvek spreman i da ću se odazvati uvek kada me pozove".

Mihajlović je u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << razgovoru za „Sport" otkrio da će pozvati Stojkovića, jer nije zadovoljan kako su Željko Brkić i Damir Kahriman branili na nedavnoj mini turneji i utakmicama protiv Španije, Francuske i Švedske. Pored toga, Mihajlović je odlučio da precrta Marka Pantelića i Nikolu Žigića.

Stojković je dugo bio prvi golman reprezentacije, a mesto u timu izgubio je posle napada huligana u Đenovi.Posle toga branio je samo dva puta za Srbiju, ali oba puta van Beograda, na gostovanju u Meksiku i protiv Jermenije na Kipru. Do sada, Stojković je gol Srbije čuvao 39 puta.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Stojković: Srećan zbog povratka

Izvor: Lajk.ba, 19.Jun.2012

Golman Partizana Vladimir Stojković rekao je da je presrećan što će ga Siniša Mihajlović ponovo pozvati u nacionalni tim.

Nastavak na Lajk.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.