Poluvreme - Vels vodi, prve čarke na tribinama, stižu kritike na račun igre Orlova (video)

Izvor: Sportske.net, 11.Jun.2017, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poluvreme - Vels vodi, prve čarke na tribinama, stižu kritike na račun igre ''Orlova'' (video)

Posle pola sata mirne igre, pa nagoveštaja da bi Srbija mogla da povede, usledio je ''hladan tuš'' na našem najvećem stadionu.

Od 35. minuta utakmice na ''Rajku Mitiću'', selekcija Velsa vodi sa 1:0 golom Arona Remzija sa bele tačke.

Svemu je prethodio kiks našeg golmana Vladimira Stojkovića koji je nepotrebno istrčao, usledio je potom korner posle kojeg je Luka Milivojević skrivio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << najstrožu kaznu zbog povlačenja za dres protivničkog igrača.

Ono što dodatno brine je i to što su odmah posle Remzijevog gola usledile i manje čarke na tribinama, odjeknule su i dve petarde koje su bačene u pravcu  gostujućih navijača, a grupa navijača sa juga je pokušala da im skine zastave. Reagovala je žandarmerija i situacija se za sada smirila.

--

--

Toliko smo defanzivni, a prelako primamo golove! Jbt pa Rukavina nam najistureniji igrac.

— Nikola Stojičić (@stojke187) June 11, 2017 --

Ocajni smo cele kvalifikacije, samo sto igramo u najslabijoj grupi koja je ikada izvucena!

Dobar je Stojke samo nekad zaboravi da je golman i kako se to biva

— WeštaC (@_WestaC_) June 11, 2017 --

Razmisljam kako je svirao penal kad smo igrali sa Genkom i u tom trenutku svira penal za Vels...