Izvor: Kurir, 14.Mar.2011, 00:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIKTOR TROICKI U TREĆEM KOLU INDIJAN VELSA
BEOGRAD - Viktor Troicki plasirao se u treće kolo ATp turnira u Indijan Velsu nakon što je pobedio Australijanca Bernarda Tomića.
Srpski teniser je posle nešto više od sat vremena igre slavio sa 2:0, po setovima 6:4, 6:4, a za plasman u četvrtu rundu igraće sa Mikelom Lodrom.
Francuski teniser je do treće runde stigao posle pobede nad Kolumbijcem Santjagom Hiraldom, po setovima 7:6, 6:4.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














