TROICKI POBEDIO KJUDINELIA U BANGKOKU

Izvor: Kurir, 27.Sep.2010, 19:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TROICKI POBEDIO KJUDINELIA U BANGKOKU

BANKOK- Srpski teniser Viktor Troicki pobedio je u prvom kolu turnira u Bangkoku 68. igrača sveta Marka Kjudinelija iz Švajcarske sa 2:0 u setovima (6:3, 6:1). Troicki je sedmi nosilac turnira

BANGKOK- Srpski teniser Viktor Troicki pobedio je u prvom kolu turnira u Bangkoku 68. igrača sveta Marka Kjudinelija iz Švajcarske sa 2:0 u setovima (6:3, 6:1). Troicki je sedmi nosilac turnira.

Troicki će u drugom kolu igrati protiv pobednika >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << duela 60. tenisera sveta Jarka Nijeminena iz Finske i Tajlanđanina Danaija Udomčokea, koji je 686. igrač na ATP listi i u Bangkoku igra zahvaljujući specijalnom pozivu organizatora.

Nagradni fond turnira iznosi 551.000 dolara, a titulu brani i ove godine prvi nosilac Rafael Nadal.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki,   Tenis

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.