Petoro srpskih tenisera danas na AO

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jan.2011, 01:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petoro srpskih tenisera danas na AO

MELBURN -

Trećeg dana Otvorenog prvenstva Australije srpski teniseri Novak Đoković, Viktor Troicki i Janko Tipsarević igraće mečeve drugog kola u singlu, dok će Nenad Zimonjić i Bojana Jovanovski startovati u konkurenciji parova.

Prvi će na teren izaći Tipsarević >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << koji na Hajsens areni igra protiv Španca Fernanda Verdaska. Taj meč počeće oko 3 sata po srednjeevropskom vremenu. U međusobnim duelima reprezentativac Srbije vodi 2:1.

Troicki će se na terenu 18 sastati sa Francuzom Nikolasom Mauom, protiv koga do sada nije igrao. Meč će početi oko 5 sati.

Đoković će oko 8 časova na Hajsens areni početi duel protiv Ivana Dodiga iz Hrvatske. Oni su se do sada sastali samo jednom i srpski teniser je zabeležio pobedu.

Zimonjić će sa novim partnerom Mikaelom Lodrom iz Francuske u prvom kolu dublova igrati protiv Andersona iz Južne Afrike i Haneskua iz Rumunije. Jovanovski i Amerikanka Lepčenko u prvom kolu će igrati protiv Japanke Date Krum i Kineskinje Šui Žang.
Pogledaj vesti o: Nenad Zimonjić

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.