Zvezda posle preokreta pobedila Spartak

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Dec.2019, 19:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Spartak iz Subotice 3:1 (2:1) na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu, u prvom meču 20. kola Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića do 17. pobede u prvenstvu došli su posle preokreta, pošto je Spartak u 21. minutu poveo golom Stefana Denkovića, kada je glavom savladao Milana Borjana.

Crveno-beli su u 31. minutu izjednačili pogotkom Žandera, a devet minuta kasnije su povele zahvaljući autogolu Nemanje Tekijaškog, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << koji je posle nespretne intervencije poslao loptu u mrežu svog golmana.

Konačan rezultat postavio je Tomane u 51. minutu, kada je "makazicama" savladao golmana gostujućeg tima.

Raspored 20. kola: Subota: Crvena zvezda - Spartak 3:1 (2:1). Sutra: Rad - Partizan (13.30), Javor - Voždovac, Napredak - Mačva, Proleter - Čukarički, Radnički Niš - Mladost, Radnik - Inđija, TSC - Vojvodina (15.00).

Tabela: Crvena zvezda 52 bodova, Vojvodina 42, Čukarički 40, Partizan 38, TSC 33, Voždovac 32, Radnički Niš 28, Spartak 28, Mladost 25, Napredak 21, Javor 20, Radnik 16, Proleter 16, Inđija 14, Rad 11, Mačva 8.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.