
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Jun.2022, 09:27
Zvezda bi da vrati Brauna, kog želi i Partizan
Američki plejmejker sa španskim pasošem, Lorenzo Braun, nalazi se na meti večitih rivala Crvene zvezde i Partizana, preneo je danas "Basket inside".
Amerikanac je slobodan igrač pošto je prekinuo saradnju sa Uniksom, a njegova želja je da ostane u Evroligi, što se poklapa sa ambicijama beogradskih večitih rivala koji će u narednoj sezoni predstavljati Srbiju u elitnom takmičenju.
Braun je >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u sezoni 2019/20 nosio dres Crvene zvezde, pa je stoga klub sa Malog Kalemegdana bliži njegovom potpisu, ali ne bi bilo iznenađenje da krene putem Kevina Pantera, koji je promenio boje i posle Zvezdinog obukao dres Partizana.
Klub iz Humske čeka rasplet oko Jama Madara koji će se u Letnjoj ligi boriti za ugovor sa nekim od NBA timova.
Drugi plejmejker Partizana Dalas Mur ima ponude iz Azije.
Lorenzo Braun odrekao se državljanstva Amerike kako bi dobio španski pasoš i nastupao za "crvenu furiju" na Evrobasketu koji startuje 1. septembra.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Crvena zvezda bi da vrati Brauna, kojeg želi i Partizan
Izvor: Nezavisne Novine, 23.Jun.2022
Američki košarkaš sa španskim pasošem, Lorenzo Braun, nalazi se na meti vječitih rivala Crvene zvezde i Partizana, preneo je danas "Basket inside".