Izvor: Nezavisne Novine, 06.Mar.2018, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stramaćoni dobio otkaz u Sparti

Italijanski fudbalski trener Andrea Stramaćoni dobio je danas otkaz u Sparti iz Praga, objavio je češki klub.

Bivši trener Intera, Udinezea i Panatinaikosa otpušten je zbog loših rezultata cijele sezone, Sparta zauzima tek peto mjesto u češkom prvenstvu, dok je na međunarodnoj sceni eliminisana od Crvene zvezde sa dva poraza 2:0 i 1:0 u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Stramaćoni je na raspolaganju >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << imao skup tim u koji je letos uloženo preko 15 miliona evra, ali nije opravdao očekivanja, posljednji put u remiju protiv Zbrojovke (1:1) na Letni proteklog vikenda

Članovi Sparte su srpski fudbaleri Srđan Plavšić i Mihailo Ristić, kao i još jedan bivši vezista Crvene zvezde Gelor Kanga.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.