Stahovski zaustavio Lajovića

Izvor: Nezavisne Novine, 20.Jan.2015, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stahovski zaustavio Lajovića

MELBURN - Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na Australijan openu, pošto je danas u prvom kolu izgubio od Ukrajinca Sergeja Stahovskog sa 6:3, 4:6, 6:4, 6:7 (3:7), 6:4.

Lajović je konstantno bio u zaostatku i jurio prednost Ukrajinca, koji je poslije velike borbe i više od tri i po sata došao do pobjede.

Stahovski će u borbi za plasman u treće kolo igrati protiv devetog nosioca Španca Davida Ferera, koji je bio bolji od Brazilca Tomasa Belučija sa 6:7 (2:7), 6:2, 6:0, 6:3.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.