PREMIJER: Hart spasao Siti i Manćinija

Izvor: Mondo, 24.Feb.2013, 17:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mančester siti pobedio Čelsi 2:0 i sačuvao drugo mesto u Premijer ligi, a verovatno i trenera Roberta Manćina (bar do kraja sezone). Njukasl u uzbudljivom meču savladao Sautempton 4:2.

Golman Mančester sitija u 52. minutu odbranio penal Frenku Lampardu, posle kojeg su usledili golovi domaćeg tima.

/Kamara 84, Holt 90+4 - Osman 39/

Kvins Park Rendžers - Mančester Junajted 0:2 (0:1)

/Rafael 23, Gigs 80/

Reding - Vigan Atletik 0:3 (0:2)

/Kone 44, 45+2, Figeroa 48/

Vest Bromvič Albion - Sanderlend 2:1 (1:0)

/Lukaku pen 35, 75 - Sesenjon 79/

U ponedeljak:

Vest Hem - Totenhem (21.00)

Odigrano 17. februara:

Liverpul - Svonsi 5:0

TABELA: Mančester Junajted 69, Mančester Siti 56, Čelsi 49, Totenhem (-1) 48, Arsenal 47, Everton 42, VBA 40, Liverpul 39, Svonsi 37, Stouk 33 Fulam 32, Norič 32, Vest Hem (-1) 30, Njukasl 30, Sanderlend 29, Sautempton 27, Aston Vila 24, Vigan 24, Reding 23, KRR 17.

(MONDO, foto: Beta-AP)

Nastavak na Mondo...

Sitiju derbi protiv Čelsija, Lampard promašio penal, Njukasl se konačno razigrao!

Izvor: Blic, 24.Feb.2013

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Čelsi sa 2:0 u utakmici 27. kola Premijer lige. Strelci za "građane" bili su Jaja Ture i Karlos Tevez, dok je Frenk Lampard promašio jedanaesterac za Čelsi. U drugoj utakmici dana, Njukasl je sa 4:2 savladao ekipu Sautemptona...Uskoro opširnije....Premijer...

Nastavak na Blic...

Građani mnogo jači od Čelsija, Lampard tragičar derbija! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 24.Feb.2013

Mančester Siti je osigrurao poziciju dva u engleskoj Premijer ligi. Građani su na Etihadu sasvim zasluženo savladali potpuno idnisponirani Čelsi, koji u 52. minutu nije iskoristio najstrožu kaznu, što su domaći umeli da kazne – 2:0 (0:0). Građani su potpuno dominirali od samog starta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.