RAŠOVIĆ: Tradicija nalaže Partizanu da ide na pobedu u NS!

Izvor: Kurir, 27.Sep.2013, 14:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RAŠOVIĆ: Tradicija nalaže Partizanu da ide na pobedu u NS!

Trener Partizana istakao je da su Novosađani nezgodan rival, ali je istakao da crno-beli idu na pobedu protiv Vojvodine

BEOGRAD - Trener fudbalera Partizana Vuk Rašović najavio je da će njegova ekipa ići na pobedu protiv Vojvodine u Novom Sadu, uprkos tome što su Novosađani izuzetno nezgodan rival i jedan od konkurenata u šampionskoj trci.

"Vojvodina je jedan od naših najvećih konkurenata, dugo su na okupu, a tim je značajano počajan u letnjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << prelaznom roku. Pamtimo njihove igre u Evropi, a i prethodni naši dueli sa njima nas teraju na oprez. Ipak, ne bih bio zadovoljan bodom, Partizan u Srbiji uvek teži pobedama, jer nas ime i tradicija kluba obavezuje na to", rekao je Rašović.

On je istakao da ekipa raste iz utakmice u utakmicu i da očekuje da bude još bolja.

"Težimo da budemo sve bolji i nadam se da će to tako i biti. Igraćemo bez povređenih Đembe-Đembe i Ostojića. Ninković je izdržao suspenziju zbog isključenja u Užicu, nisam ljut na njega, u ozbiljnoj je kombinaciji za tim, ali jasno je da ne može tako da se ponaša", poručio je Rašović.

Utakmica sedmog kola Superlige Srbije između Vojvodine i Partizana igra se u nedelju od 17 sati na stadionu Karađorđe.

Rašović: Radujem se derbiju sa Vojvodinom

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

RAŠOVIĆ: Tradicija nalaže da Partizan ide na pobedu u NS!

Izvor: Dzungla.org, 27.Sep.2013

Trener Partizana istakao je da su Novosađani nezgodan rival, ali je istakao da crno-beli idu na pobedu protiv Vojvodine OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.