Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Maj.2010, 01:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Morinjo nesiguran oko Intera
MILANO - Trener Intera Žoze Morinjo rekao je juče da nije siguran da li će i sledeće sezone predvoditi taj fudbalski klub.
Upitan da li je siguran da će i sledeće sezone ostati na klupi Intera, Morinjo je rekao: "Ne. U fudbalu ništa sigurno ne možete da kažete".
Fudbaleri Intera se ove sezone bore za tri trofeja, titulu i Kup Italije i Ligu šampiona.
"Već sam osvajao tri titule u jednoj sezoni, pa mi neće biti prvi put. Ne mislim da sam najbolji >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << trener, ali dajem sve od sebe i mirno spavam jer znam da se uvek maksimalno trudim", rekao je Morinjo.
Morinjo je od dolaska u Inter, 2008. godine, u stalnom sukobu sa medijima i vodećim ljudima Fudbalskog saveza Italije.
"Mala je razlika između pobeda i poraza. Došli smo do finala Kupa i Lige šampiona, a do poslednjeg kola ćemo se boriti za titulu šampiona. Zbog toga ne tražim poštovanje, već ga zahtevam", rekao je on.
Inter i Roma će sutra uveče igrati u finalu Kupa, a Morinjo je rekao da će utakmicu propustiti Vesli Snajder.
"Prošle nedelje smo igrali u istom sastavu kao protiv Barselone, rizikovali smo sa Snajderom, ali sutra nećemo. Takođe, u timu neće biti ni Lusija", rekao je Morinjo.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











