Lazović ide u Lacio na kraju sezone?

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Mar.2019, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lazović ide u Lacio na kraju sezone?

Srpski fudbalski reprezentativac Darko Lazović preći će bez obeštećenja u Lacio kada mu na kraju istekne ugovor sa Đenovom na leto, piše rimski Mesađero.

Povratnik među "orlove" za duele protiv Nemačke i Portugalije ovog meseca, prema pisanju dnevnika koji je dobro upućen u dešavanja u Laciju, već je postigao dogovor sa "nebesko-plavima" kako bi karijeru nastavio u Rimu.

Lazović će se u Laciju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << pridružiti Sergeju Milinković-Saviću, kao i rođenom Beograđaninu, a crnogorskom reprezentativcu Adamu Marušiću.

Lazović ima dobru sezonu u dresu Đenove na poziciji desnog "vingera", a u Seriji A postigao je dva gola i ostvario četiri asistencije.

U Đenovu je 2015. godine došao iz Crvene zvezde, takođe po isteku ugovora, a igrao je još za čačanski Borac.

Za reprezentaciju Srbije ima pet nastupa.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.