Kladionice: Partizan uzima novu titulu!

Izvor: Vesti-online.com, 11.Jul.2013, 18:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kladionice: Partizan uzima novu titulu!

Sa kvotom 1.75 crno-beli su bolje rangirani od Crvene zvezde (2.00) uoči sezone 2013/14 .

Opet u ulozi favorita: Fudbaleri Partizana  

Jedna od najvećih svetskih kladionica Bwin odredila je kvote za osvajanje Jelen Superlige prema kojoj je aktuelni šampion Partizan proglašen za najvećeg favorita.

“Crno-beli” su dobili kvotu 1.75, a kao drugi tim sa nešto većim koeficijentom je njihov večiti rival Crvena zvezda >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << - 2.00.

 

Klub iz Humske ipak ima niz od šest godina šampionskih titula i možda ga je to ovoga puta postavilo na mesto prvog kandidata i za sezonu 2013/14.

 

Osim ova dva tima svi ostali imaju znatno manju šansu za osvajanjem pehara.

Vojvodina je treći favorit sa kvotom 10.00, Jagodina je dobila 26.00, Sloboda Sevojno i Spartak Subotica imaju 101.00, a čak 151.00 imaju OFK Beograd i Rad.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Kladionice: Partizan uzima novu titulu!

Izvor: Dzungla.org, 11.Jul.2013

Sa kvotom 1.75 crno-beli su bolje rangirani od Crvene zvezde (2.00) uoči sezone 2013/14 .. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.