Izvor: Nezavisne Novine, 30.Maj.2016, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karvahal zbog povrede propušta EURO

Desni bek Real Madrida Dani Karvahal je u finalu Lige šampiona povrijedio zadnju ložu i zbog toga će propustiti predstojeće Evropsko prvenstvo.

Njegovo mjesto će zauzeti brzonogi defanzivac Arsenala Ektor Beljerin koji u karijeri ima samo jedan nastup za seniorski tim "Crvene furije".

Real je savladao Atletiko poslije penala i uzeo 11. titulu šampiona Evrope, a Karvahal je morao da napusti igru u 52. minutu kada je umjesto njega ušao Danilo.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << />Iskusni selektor Španije Visente del Boske je između dvojice kandidata za Karvahalovu zamjenu ipak izabrao defanzivca koji je ponikao u Barsinoj školi.

"Takođe sam razmišljao i o defanzivcu Viljareala Mariju Gasparu, ali pošto je Beljerin bio na pripremama sa timom on će ostati", istakao je Del Boske.

Beljerin je u Arsenal stigao 2013. godine i uspio je da se izbori za mjesto startera pored Matjea Debišija i Kaluma Čejmbersa.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona,   Evropsko prvenstvo

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.