Đoković: Izner me dobro namučio

Izvor: Kurir, 31.Okt.2013, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Đoković: Izner me dobro namučio

Izner baš može da vas frustrira. Mučio sam se da osvojim brejk poene, ali mi je sve krenulo na bolje u drugom i trećem setu, rekao srpski teniser

PARIZ - Drugi teniser sveta Novak Đoković ocenio je danas da ga je Amerikanac Džon Izner dobro namučio u prvom delu meča trećeg kola Mastersa u Parizu, ali da je na vreme pronašao ritam i stavio tačku na duel.

"Izner baš može da vas frustrira. Mučio sam se da osvojim brejk poene, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ali mi je sve krenulo na bolje u drugom i trećem setu, pa mogu da kažem da sam veoma zadovoljan prikazanom igrom", rekao je Đoković posle plasmana u četvrtfinale.

Đoković je naglasio da izuzetno respektuje sledećeg protivnika, Švajcarca Stanislasa Vavrinku i da su njih dvojica do sada odigrali nekoliko sjajnih mečeva.

"Želim da završim sezonu na najbolji mogući način. Zaista mi je zadovoljstvo što igram pred ovom sjajnom publikom", rekao je Đoković.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Đoković: Izner me dobro namučio

Izvor: Dzungla.org, 31.Okt.2013

Izner baš može da vas frustrira. Mučio sam se da osvojim brejk poene, ali mi je sve krenulo na bolje u drugom i trećem setu, rekao srpski teniser OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.