Izvor: Nezavisne Novine, 26.Sep.2012, 15:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BiH u četvrtom šeširu za EP 2013.
LJUBLJANA - Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine nalazi se u četvrtom "šeširu" za žrijeb grupa za Evropsko prvenstvo 2013. u Sloveniji.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Bh. košarkaši u četvrtom šeširu
Izvor: Nezavisne Novine, 26.Sep.2012
FIBA Evropa objavila je "šešire" za žrijeb grupa Eurobasketa 2013. u Sloveniji. Košarkaška reprezentacija BiH nalazi se u četvrtom "šeširu" zajedno sa selekcijama Finske, Poljske i Ukrajine.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







