UŽIVO Zvezda slavi Pešića i duplu krunu

Izvor: B92, 25.Maj.2023, 19:06

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Čukarički u finalu Kupa Srbije (2:1) i tako treći put uzastopno osvojili duplu krunu.

Meč za trofej pokvarila je kiša, zbog koje na tribinama "Marakane" nije bilo mnogo ljudi.

Kvalitet fudbala je bio dobar, a fenomenalan gol viđen je već u 21. minutu, kada je Marko Docić pogodio direktno iz kornera.

Junak Zvezde ove večeri bio je Aleksandar Pešić, koji je doneo preokret golovima u 61. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i 76. minutu.

Napadač crveno-belih je posle prvog gola imao i jedan sukob sa Aleksandrom Dragovićem, kojeg je odgurnuo.

Upravo je Pešić prvi izneo utiske posle meča, te imao zanimljivu izjavu.

Nakon svečane ceremonije komentar utakmice dali su i treneri Dušan Kerkez, odnosno Miloš Milojević.

Inače, odlazeći trener crveno-belih dobio je ovacije sa severne tribine.

Dešavanja sa "Marakane" pratili smo u LIVEBLOGU B92.net.

Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Partizan