Izvor: Sportski Žurnal, 17.Nov.2012, 11:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
REČ LEGENDI – Bata Mirković: Zvezda u problemima
Kakav je to samo temperament bio na terenu, kakav železni karakter!
Jedan od istinskih superasova Partizana i srpskog fudbala Zoran–Batica Mirković, strastveno iščekuje večerašnji 143. komšijski duel. Usput, priželjkuje korektno i sportsko nadmetanje „večitih rivala“.
– Partizan je u velikoj psihološkoj prednosti, Zvezda u problemima. Na stranu dve izgubljene utakmice, smatram da lomovi u klubu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << mogu nepovoljno da utiču na njihovu igru. Partizan, da nije kiksirao u kupu, reklo bi se da ima idealnu situaciju. Bilo kako bilo, biće to sudar dve kvalitetne ekipe sa iskusnim igračima i mladim reprezentativcima, dobrim strancima. Stoga, verujem da bi publika večeras mogla da uživa u atraktivnom fudbalu.
Nije nekadašnji reprezentativac želeo u detalje da ogoljava
strategiju Vermezovića i Jankovića, pretpostavku kako će dvojica šefova da postave igru.
– Mislim da će prevagnuti neki individualni detalj ili, što je ovde već uobičajena fraza: ko bude više želeo pozitivan rezultat verovatno će i dobiti meč. Biću subjektivan, naravno. Što bi kladioci rekli: iks ili dvojka.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan
Nastavak na Sportski Žurnal...




